Kotvičník posílí Vaši imunitu a je vhodný i při nachlazení

Na spousta místech na internetu se můžete dočíst, že kotvičník zemní má spoustu pozitivních účinků na lidský organismus. Většina z nich je spojována s nejběžnějšími nemocemi, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak apod. To je pouze stručný výčet pozitivních účinků...

Často se ale zapomíná na to, že pravidelné užívání kotvičníku
má také významný vliv na zlepšení imunity.

A tu bychom měli posilovat, jelikož se tak můžeme vyhnout častým onemocněním v obdobích, kdy lze očekávat zvýšený výskyt nemocí mezi lidmi. Což je hlavně na podzim a v zimním období.

Připravujte své tělo na příchod chladnějšího období užíváním kvalitní kotvičníkové natě, třeba formou čaje.
O přípravě čaje z kotvičníku jsme psali zde.
 

Kotvičník na nachlazení

Někdy se prostě běžnému nachlazení, které může přinést i komplikace, nevyhnete. Když už to na Vás takzvaně "leze", nečekejte a ihned začněte užívat kotvičník, protože jeho účinky se dokáží pozitivně projevit a efektivně bojovat i proti běžnému nachlazení.


Rádi bychom Vám připomněli, že veškeré naše rady a články ohledně kotvičníku se týkají pouze jeho kvalitní sušené natě a nikoli prefabrikátů, tablet s přídavkem chemických látek a jiných průmyslově vyráběných výrobků. Účinky těchto doplňků stravy nelze srovnávat s přírodním kotvičníkem, který si vypěstujete doma, nebo zakoupíte u nás!

Kotvičník posílí Vaši imunitu a je vhodný i při nachlazení

Na spousta místech na internetu se můžete dočíst, že kotvičník zemní má spoustu pozitivních účinků na lidský organismus.

Kotvičník zemní - příprava čaje

Dávkování: 1 - 6 g sušené natě denně (dle váhy, volby síly účinků, aktuální zátěže jednotlivce). Pro zvýšení účinku použijte vyšší dávku v rámci rozmezí, protože klinické testy neprokázaly žádnou měřitelnou toxicitu, ani vedlejší nežádoucí účinky, a to ani při podání vysokých dávek.

Připravte svůj organismus na podzimní sychravo

Zima a chladné období se nezadržitelně blíží a s tím souvisí bohužel i zvýšený výskyt nemocí, depresí a špatné nálady - je to dáno kvůli kratšímu slunečnímu svitu, nedostatku pohybu, vitamínů i špatnému počasí.

Zobrazit vše
Máte na nás dotaz?

Vyplňte, prosím, všechny kolonky.

© 2019 Kotvičník-zemní.cz ▪ Tvorba webu-webSEO.cz

Proč užívat kotvičník zemní?
  • rozpouští močové kaménky
  • snižuje hladinu tuků v krvi
  • čistí játra, ledviny i močový systém
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • zlepšuje srdeční ischémii
  • podporuje tvorbu žaludečních šťáv