Objednávka kotvičníku zemního a ženšenu indického

Cena kotvičníku zemního:

Kotvičník zemní nejvyšší kvality

  • Nať 600 Kč/100g

Minimálně posíláme 100g, protože bylinka je určená pro dlouhodobější a pravidelné každodenní užívání, takže méně nemá smysl. Nad 100g Vám můžeme navážit jakékoliv množství. Čerstvá sklizeň 2019.
 

Cena ženšenu indického:

Cena čerstvého, kvalitně usušeného, v čisté přírodě pěstovaného a nechemicky ošetřovaného ženšenu z naší zahrady - nová sklizeň 2019:

  • Nať 600 Kč/100g
  • Kořen 850 Kč/100g

 

Objednávky ženšenu i kotvičníku odesíláme okamžitě - každý pracovní den.


Speciální Vánoční nabídka!

Jen do 23.12.2019 při nákupu 100g kotvičník nať + 100g ženšen nať zaplatíte pouze 1100 Kč (ušetříte 100 Kč). V posledních letech se stal náš kotvičník a ženšen oblíbeným vánočním dárkem. Upozorňujeme na včasné objednání, jelikož bývá doručení v předvánoční době pomalejší.

Jak objednat?

Do objednávky prosím nezapomeňte uvést způsob platby – dobírkou nebo platbou předem na účet ( až o ½ levnější poštovné u platby předem). U platby předem vyčkejte na údaje k platbě, které Vám ještě týž pracovní den odešleme na váš e-mail. Rostliny kotvičníku a ženšenu prosím objednávejte od 20.4.2020. Posíláme je od 15.5. do 30.6. 2020.

Objednávky prosím zasílejte

e-mailem: info@kotvicnik-zemni.cz

sms: 777 038 454

volejte: 777 038 454

Objednávka kotvičníku či ženšenu:


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.

Kotvičník posílí Vaši imunitu a je vhodný i při nachlazení

Na spousta místech na internetu se můžete dočíst, že kotvičník zemní má spoustu pozitivních účinků na lidský organismus.

Kotvičník zemní - příprava čaje

Dávkování: 1 - 6 g sušené natě denně (dle váhy, volby síly účinků, aktuální zátěže jednotlivce). Pro zvýšení účinku použijte vyšší dávku v rámci rozmezí, protože klinické testy neprokázaly žádnou měřitelnou toxicitu, ani vedlejší nežádoucí účinky, a to ani při podání vysokých dávek.

Připravte svůj organismus na podzimní sychravo

Zima a chladné období se nezadržitelně blíží a s tím souvisí bohužel i zvýšený výskyt nemocí, depresí a špatné nálady - je to dáno kvůli kratšímu slunečnímu svitu, nedostatku pohybu, vitamínů i špatnému počasí.

Zobrazit vše

© 2019 Kotvičník-zemní.cz ▪ Tvorba webu-webSEO.cz

Proč užívat kotvičník zemní?
  • rozpouští močové kaménky
  • snižuje hladinu tuků v krvi
  • čistí játra, ledviny i močový systém
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • zlepšuje srdeční ischémii
  • podporuje tvorbu žaludečních šťáv