Kotvičník posílí Vaši imunitu a je vhodný i při nachlazení

Na spousta místech na internetu se můžete dočíst, že kotvičník zemní má spoustu pozitivních účinků na lidský organismus. Většina z nich je spojována s nejběžnějšími nemocemi, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak apod. To je pouze stručný výčet pozitivních účinků...

Často se ale zapomíná na to, že pravidelné užívání kotvičníku
má také významný vliv na zlepšení imunity.

A tu bychom měli posilovat, jelikož se tak můžeme vyhnout častým onemocněním v obdobích, kdy lze očekávat zvýšený výskyt nemocí mezi lidmi. Což je hlavně na podzim a v zimním období.

Připravujte své tělo na příchod chladnějšího období užíváním kvalitní kotvičníkové natě, třeba formou čaje.
O přípravě čaje z kotvičníku jsme psali zde.
 

Kotvičník na nachlazení

Někdy se prostě běžnému nachlazení, které může přinést i komplikace, nevyhnete. Když už to na Vás takzvaně "leze", nečekejte a ihned začněte užívat kotvičník, protože jeho účinky se dokáží pozitivně projevit a efektivně bojovat i proti běžnému nachlazení.


Rádi bychom Vám připomněli, že veškeré naše rady a články ohledně kotvičníku se týkají pouze jeho kvalitní sušené natě a nikoli prefabrikátů, tablet s přídavkem chemických látek a jiných průmyslově vyráběných výrobků. Účinky těchto doplňků stravy nelze srovnávat s přírodním kotvičníkem, který si vypěstujete doma, nebo zakoupíte u nás!

Připravte svůj organismus na podzimní sychravo

Zima a chladné období se nezadržitelně blíží a s tím souvisí bohužel i zvýšený výskyt nemocí, depresí a špatné nálady - je to dáno kvůli kratšímu slunečnímu svitu, nedostatku pohybu, vitamínů i špatnému počasí.

Tip: Kotvičník jako ŽIVOTABUDIČ!

Zkuste kotvičník zemní jako ŽIVOTABUDIČ - třeba na jarní únavu nebo pokud máte např. pracovně náročné období.

Čerstvá sklizeň - sušené natě kotvičníku zemního v bio kvalitě!

Takto vypadá můj kotvičník - po usušení krásně zelený, bez hnědých špatně usušených kusů, bez příměsí, hlíny, plísní apod.

Zobrazit vše

© 2024 Kotvičník-zemní.cz ▪ Tvorba webu-webSEO.cz

Proč užívat kotvičník zemní?
  • rozpouští močové kaménky
  • snižuje hladinu tuků v krvi
  • čistí játra, ledviny i močový systém
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • zlepšuje srdeční ischémii
  • podporuje tvorbu žaludečních šťáv