Zkušenosti s užíváním kotvičník zemního

I Vy pravidelně užíváte kotvičník zemní a znáte jeho účinky?
Napište nám Vaši zkušenost!


Dobrý den,děkuji za rychlou reakci, platbu jsem právě provedl z FIO banky. "Náhodou" jsem včera rozklikl Váš web jako první při hledání Kotvičníku na internetu a když jsem poté sdílel s kamarádem tento nový kontakt, tak mi jen potvrdil, že bere už jen od Vás, ale že má i předchozí zkušenost od jiných levnějších dodavatelů a že ten Váš produkt  je 2-3x silnější a tudíž se s ničím jiným srovnat nedá. Takže jsem zvědav :-)

S pozdravem a přáním pěkného dne, z Brna Aleš D.
 

Dobrý den, ráda bych si u vás objednala na dobírku 150g sušené natě kotvičníku. Moc děkuji, váš kotvičník je bezkonkurenčně nejlepší!

Lucie Špinarová
 

Dobrý den, jsem momentálně na domečku v Mexiku mezi indiány. Kotvičník mi pomohl nejen v ložnici, ale v podstatě mě dokopal k životnímu rozhodnutí a já jsem našel opět sílu udělat chlapské rozhodnutí a velkou změnu ve svém životě. Díky vám jsem si koupil semínka kotvičníku a jedno jsem propašoval sem do pralesa. Daří se mu a prosperuje. Myslím že by zde bylo dobré klima i pro druhou rostlinku - Ženšen…. Dá se nějak normálně množit ze semene, dá se semínko zakoupit? Zdravím z Mexika - z mého druhého, nebo spíše prvního domova.

Jarda M.
 

Je neuvěřitelné, jak dobře to funguje. Proti ostatním přípravkům je rozdíl asi jako mezi Š100 a posledním modelem Octávie. A tak málo stačí - pravidelné užívání.

S pozdravem Radim Skřivánek
 

Dobré ráno, objednávám kotvičník 300g. Už jsem od Vás objednával párkrát dříve a účinek daleko předčil moje očekávání.  Věnuju se dost aktivně několika sportům a přínos pro trénink je obrovský a okamžitý.

Jan Černý
 

Pěkný večer, děkuji za poslední objednávku, dorazila v pořádku, účinky kotvičníku jedna radost:-)

Zdraví Evžen Doležal
 

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za zásilku kotvičníku, vše proběhlo v pořádku a po necelém měsíci užívání mohu potvrdit pozitivní zkušenosti s Vaším kotvičníkem a jeho kvalitou. Děkuji moc. Samotného mě to překvapilo:-)

A.J. - spokojený zákazník:-)
 

Připravte svůj organismus na podzimní sychravo

Zima a chladné období se nezadržitelně blíží a s tím souvisí bohužel i zvýšený výskyt nemocí, depresí a špatné nálady - je to dáno kvůli kratšímu slunečnímu svitu, nedostatku pohybu, vitamínů i špatnému počasí.

Tip: Kotvičník jako ŽIVOTABUDIČ!

Zkuste kotvičník zemní jako ŽIVOTABUDIČ - třeba na jarní únavu nebo pokud máte např. pracovně náročné období.

Čerstvá sklizeň - sušené natě kotvičníku zemního v bio kvalitě!

Takto vypadá můj kotvičník - po usušení krásně zelený, bez hnědých špatně usušených kusů, bez příměsí, hlíny, plísní apod.

Zobrazit vše
Máte na nás dotaz?

Vyplňte, prosím, všechny kolonky.

© 2020 Kotvičník-zemní.cz ▪ Tvorba webu-webSEO.cz

Proč užívat kotvičník zemní?
  • rozpouští močové kaménky
  • snižuje hladinu tuků v krvi
  • čistí játra, ledviny i močový systém
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • zlepšuje srdeční ischémii
  • podporuje tvorbu žaludečních šťáv