Zkušenosti s užíváním kotvičníku a ženšenu

I Vy pravidelně užíváte kotvičník nebo ženšen a znáte účinky?
Napište nám Vaši zkušenost!

Dobrý den, kotvičník i ženšen dorazily v pořádku. Chtěl bych Vám moc poděkovat, obě byliny jsou vážně prvotřídní.
Jsem s pozdravem. Jan Š.
 
Dobrý den, začal jsem užívat ženšen ve formě odvaru 2x denně cca 1g a zatím hodně dobrá zkušenost - nyní už 3 dny po sobě mívám krásné barevné sny a v posteli to je také úplně jiná energie, a to už několik let užívám kotvičník - asi si i ten časem objednám od Vás. Mockrát děkuji, Ivan

Dobrý den, měla bych zájem o další váš sušený kotvičník. Vše zůstává jako minule. S pozdravem Blanka M. PS.Je vynikající.

Dobrý den, děkuji za krásné sazeničky a pěkně usušené bylinky. Po otevření balíčku jsem měla radost, když jsem uviděla takové dary přírody. A vnímala jsem vaši péči, zodpovědnost a lásku s jakou bylinky pěstujeme a zpracováváte. Děkuji vám za to. Ať se nám všem krásně daří.

Františka Budečková od Znojma

Dobrý deň pán Dušák, ďakujem za zásielku, prišla v poriadku. Práve pijem prvú šálku, chutí vynikajúco.
Označenie najvyššia kvalita si určite zaslúži. Želám veľa úspechov a dobré zdravie, aby ste nás mohli ešte dlho zásobovať.

S pozdravom Ján Bzdúšek

Dobrý den, jsem velice spokojený s Vašim Kotvičnikem. Stal se nedílnou součástí mých dnů. Nejím 10let maso a Váš produkt je velkým obohacením.

Tom

Jedna z reakcí na náš Zpravodaj: Je to tak, jak píšete. Lidé se často diví, jak je možné, že se jiní lidé nechají okouzlit takovýma řečma pochybných firem, které se pod blýskavou fasádou nerozpakují zákazníky okrádat. Ale je tu právě to jakési kouzlo, co to činí a jeden nikdy neví, kdy dolehne i na něj. Každopádně, děkuji za váš kotvičník. Kupuji jej od vás již dva roky a je výborný. Jsem moc spokojen. Navíc - čaj z něj je vynikající ;)

R.K.

Dobrý deň, k objednávke by som iba rád poznamenal, že sa už veľmi teším na ďalšiu várku vášho super kotvičníka a ženšenu :-)

Krásny deň Lukáš

Vážení pěstitelé kotvičníku a ženšenu, mnohokrát vám děkujeme za zboží, které jsme obdrželi. Jsme velmi spokojeni s touto zázračnou bylinou. Klobouk dolů před vámi - v jaké kvalitě dokážete produkovat. Do další pěstitelské činnosti hodně zdraví, elánu, nadšení a pozitivní energie.8-) Ať se vám daří ve všech oblastech.;-)

Jsme s pozdravem. Marťa a Radek

Skvele. Ja dekuji a uz se tesim. Kamarad na to zpiva ody. Tak jsem velmi zvedav.

R.S.

Moooooc dekuji a preji krasny den. P.S. ja mam bylinky od vas. Jsem spokojeny. Byl to dobry kup.

Josef

Dobrý den,děkuji za rychlou reakci, platbu jsem právě provedl z FIO banky. "Náhodou" jsem včera rozklikl Váš web jako první při hledání Kotvičníku na internetu a když jsem poté sdílel s kamarádem tento nový kontakt, tak mi jen potvrdil, že bere už jen od Vás, ale že má i předchozí zkušenost od jiných levnějších dodavatelů a že ten Váš produkt  je 2-3x silnější a tudíž se s ničím jiným srovnat nedá. Takže jsem zvědav :-)

S pozdravem a přáním pěkného dne, z Brna Aleš D.

Pěkné odpoledne, zásilku jsem si dnes vyzvedl a čaj už popíjím. Je výborný! Kotvičník jsem si před mnoha lety na zkoušku již jednou někde kupoval. Byl nasekaný na malé kousky, ale nijak jsem to neřešil. Vzhledem k tomu že celý život mám rád čaje, tak se v chutích trochu vyznám. Ten váš je oproti tomu předchozímu mnohem, ale mnohem chutnější. Výborná je koncovka čaje, která zvýrazní jeho sílu (dělal jsem si odvar). V té době mě vůbec nenapadlo, že nasekaný kotvičník není ani tak zdaleka kvalitní a může obsahovat úplně jiné příměsi. U vašeho čaje mám pocit, že piji úplně jiný kotvičník – kvalitnější. Moc děkuji a přeji Vám hodně zdraví.

J. K.

Dobrý den, ráda bych si u vás objednala na dobírku 150g sušené natě kotvičníku. Moc děkuji, váš kotvičník je bezkonkurenčně nejlepší!

Lucie Špinarová
 

Dobrý den, jsem momentálně na domečku v Mexiku mezi indiány. Kotvičník mi pomohl nejen v ložnici, ale v podstatě mě dokopal k životnímu rozhodnutí a já jsem našel opět sílu udělat chlapské rozhodnutí a velkou změnu ve svém životě. Díky vám jsem si koupil semínka kotvičníku a jedno jsem propašoval sem do pralesa. Daří se mu a prosperuje. Myslím že by zde bylo dobré klima i pro druhou rostlinku - Ženšen…. Dá se nějak normálně množit ze semene, dá se semínko zakoupit? Zdravím z Mexika - z mého druhého, nebo spíše prvního domova.

Jarda M.
 

Je neuvěřitelné, jak dobře to funguje. Proti ostatním přípravkům je rozdíl asi jako mezi Š100 a posledním modelem Octávie. A tak málo stačí - pravidelné užívání.

S pozdravem Radim Skřivánek
 

Dobré ráno, objednávám kotvičník 300g. Už jsem od Vás objednával párkrát dříve a účinek daleko předčil moje očekávání.  Věnuju se dost aktivně několika sportům a přínos pro trénink je obrovský a okamžitý.

Jan Černý
 

Pěkný večer, děkuji za poslední objednávku, dorazila v pořádku, účinky kotvičníku jedna radost:-)

Zdraví Evžen Doležal
 

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za zásilku kotvičníku, vše proběhlo v pořádku a po necelém měsíci užívání mohu potvrdit pozitivní zkušenosti s Vaším kotvičníkem a jeho kvalitou. Děkuji moc. Samotného mě to překvapilo:-)

A.J. - spokojený zákazník:-)
 

Připravte svůj organismus na podzimní sychravo

Zima a chladné období se nezadržitelně blíží a s tím souvisí bohužel i zvýšený výskyt nemocí, depresí a špatné nálady - je to dáno kvůli kratšímu slunečnímu svitu, nedostatku pohybu, vitamínů i špatnému počasí.

Tip: Kotvičník jako ŽIVOTABUDIČ!

Zkuste kotvičník zemní jako ŽIVOTABUDIČ - třeba na jarní únavu nebo pokud máte např. pracovně náročné období.

Čerstvá sklizeň - sušené natě kotvičníku zemního v bio kvalitě!

Takto vypadá můj kotvičník - po usušení krásně zelený, bez hnědých špatně usušených kusů, bez příměsí, hlíny, plísní apod.

Zobrazit vše

© 2024 Kotvičník-zemní.cz ▪ Tvorba webu-webSEO.cz

Proč užívat kotvičník zemní?
  • rozpouští močové kaménky
  • snižuje hladinu tuků v krvi
  • čistí játra, ledviny i močový systém
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • zlepšuje srdeční ischémii
  • podporuje tvorbu žaludečních šťáv